Z życia przedszkola

Tak działamy

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Kolejne podziękowania dla Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie. Zawsze czekamy na wasze lekcje biblioteczne 📔📚 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Kolejne podziękowania dla Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie. Zawsze czekamy na wasze lekcje biblioteczne 📔📚Image attachmentImage attachment+Image attachment

1 KomentarzComment on Facebook

Dziękujemy bardzo Paniom 🙂zajęcia bardzo ciekawe, atmosfera jak zawsze bardzo miła🙂.Pomysłowa lekcja biblioteczna.🙂Było super 🥰

Dzisiejszy teatrzyk w wykonaniu aktorów ze studia „Krak-art” w Krakowie pod tytułem „Jaś i drzewo fasolowe”.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Teatrzyk miał formę interaktywną, publiczność bawiła się wspólnie z aktorami, bardzo nam się podobało! 😉Image attachmentImage attachment+Image attachment

Poznajemy zawód strażaka🧑‍🚒👨‍🚒👩‍🚒
Nasze Rybki odwiedziły dziś Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach. Dziękujęmy za wiedzę przekazana na zajęciach teoretycznych oraz za przećwiczenie prawidłowych zachowań w sytuacjach zagrażających życiu🧑‍🚒Dziękujemy wam za waszą ciężką pracę ❤️

2 KomentarzeComment on Facebook

Super odważne Rybki, świetna lekcja dla maluchów 🔥🧑‍🚒🐠🐠🐠

❤️❤️❤️🐠🐠🐠

Dziękujemy za waszą gościnność, cudowną atmosferę❤️czas spędzony w Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie zawsze pozostaje w naszych myślach na długo👍 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziękujemy za waszą gościnność, cudowną atmosferę❤️czas spędzony w Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie zawsze pozostaje w naszych myślach na długo👍Image attachmentImage attachment+Image attachment

Wizyta policjantów z Komendy Powiatowej w Rykach Policja Rycka 🚔👮👮‍♀️
Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy.
Podczas spotkania mundurowi przypomnieli najmłodszym o numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia. Dzieci dowiedziały się jak trzeba postępować w kontakcie z osobami obcymi oraz zwierzętami. Policjanci wyjaśnili też maluchom jak należy bezpiecznie podróżować.

Wizyta policjantów z Komendy Powiatowej w Rykach Policja Rycka 🚔👮👮‍♀️
  Tematem spotkania, równie ważnym jak bezpieczeństwo, było dla przedszkolaków poznanie tajników służby policjanta. Każde dziecko chciało obejrzeć z bliska kajdanki, lizak, a także przymierzyć policyjną czapkę. Było to bardzo udane spotkanie. Dziękujemy 🚔👮‍♀️👮Image attachmentImage attachment+Image attachment

Plenerowy koncert zespołu Limbos 🎵🎶🎵 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Plenerowy koncert zespołu Limbos 🎵🎶🎵Image attachmentImage attachment+Image attachment

„Każdy chłopiec, nawet mały,
gdy jest zręczny, dzielny, śmiały
i jest dobrym przedszkolakiem,
może kiedyś być strażakiem”🧑‍🚒

06.05.2024 nasze przedszkolaki odwiedziły OSP Przykwa. Celem wycieczki było: zapoznanie z pracą strażaka, wzbogacenie wiedzy przedszkolaków na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu, przekazanie wiedzy jak postępować w obliczu niebezpieczeństwa.
W siedzibie straży dzieci zostały przywitane przez strażaków , którzy czekali już na nasz przyjazd. Podczas spotkania dzieci obejrzały prezentację przygotowaną przez druhów strażaków, wysłuchały bajki o ulubionej bohaterce Kici Koci obejrzały uważnie stroje strażackie i przymierzyły hełmy⛑️ Następnie przy pomocy dzielnych strażaków przećwiczyliśmy umiejętność lania wody ze strażackiego hydrantu.
Na koniec przedszkolaki otrzymały od strażaków słodką niespodziankę i upominki, a z wycieczki wróciły pełne niezapomnianych wrażeń i wspomnień.
Składamy serdeczne podziękowanie za wspaniałą lekcję OSP Przykwa⛑️🧑‍🚒❤️👨‍🚒

„Każdy chłopiec, nawet mały,
gdy jest zręczny, dzielny, śmiały
i jest dobrym przedszkolakiem,
może kiedyś być strażakiem”🧑‍🚒

06.05.2024 nasze przedszkolaki odwiedziły OSP Przykwa. Celem wycieczki  było: zapoznanie z pracą strażaka, wzbogacenie wiedzy przedszkolaków na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu, przekazanie wiedzy jak postępować w obliczu niebezpieczeństwa.
   Na koniec przedszkolaki otrzymały od strażaków słodką niespodziankę  i upominki, a z wycieczki wróciły pełne niezapomnianych wrażeń i wspomnień.
Składamy serdeczne podziękowanie za wspaniałą lekcję OSP Przykwa⛑️🧑‍🚒❤️👨‍🚒Image attachmentImage attachment+Image attachment

2 KomentarzeComment on Facebook

My również dziękujemy za odwiedziny 🥰 to był miło spędzony czas 👨‍🚒🙂🤝 Pozdrawiamy wszystkich przedszkolaków 🥰

Zdobyta wiedza, przenosi się już na praktykę! Dziękujemy za tak ważna lekcję 😚