Z życia przedszkola

Tak działamy

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Piknik Pokoleń 2024😀 cz. 2 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Piknik Pokoleń 2024😀 cz. 2Image attachmentImage attachment+Image attachment

Piknik pokoleń 2024🙂
Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
Było to radosne, sobotnie przedpołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie. Takie spotkania niewątpliwie podkreślają rolę rodziny, dbałość o podtrzymanie i pielęgnowanie więzi pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pełnią też bardzo ważną rolę w integracji lokalnej.

Po wspaniałych występach dzieci na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Aby umilić rodzicom i dzieciom wspólne spędzenie czasu przygotowano wiele atrakcji.
Dzieciom bardzo podobały się wszystkie proponowane atrakcje, ale przede wszystkim cieszyły się, że mogły ten czas spędzić razem ze swoimi rodzicami.

Serdecznie dziękujemy za obecność p. Zenonowi Stefanowskiemu - Wójtowi Gminy Kłoczew, p. Alicji Pietrzak - kierownik Centrum Usług Wspólnych w Kłoczewie, wszystkim rodzicom oraz Kgw Kłoczew za przygotowanie popcornu.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji🙂

Piknik pokoleń 2024🙂
Było to radosne, sobotnie  przedpołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie. Takie spotkania niewątpliwie podkreślają rolę rodziny, dbałość o podtrzymanie i pielęgnowanie więzi pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pełnią też bardzo ważną rolę w integracji lokalnej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji🙂Image attachmentImage attachment+Image attachment

Rozwijanie kreatywności i chęci do eksplorowania otoczenia poprzez różnorodne dostarczenie bodźców, kształtowanie i doskonalenie umiejętności nawiązywania oraz podtrzymania relacji społecznych, doskonalenie umiejętności współpracy w grupie, parze czy zespole, wyciszanie negatywnych i wyzwalanie pozytywnych emocji to kilka celów, które zrealizowaliśmy w ramach ogólnopolskiego projektu „Sensoryczny kogel-mogel”🦔💪 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Rozwijanie kreatywności i chęci do eksplorowania otoczenia poprzez różnorodne dostarczenie bodźców, kształtowanie i doskonalenie umiejętności nawiązywania oraz podtrzymania relacji społecznych, doskonalenie umiejętności współpracy w grupie, parze czy zespole, wyciszanie negatywnych i wyzwalanie pozytywnych emocji to kilka celów, które zrealizowaliśmy w ramach ogólnopolskiego projektu „Sensoryczny kogel-mogel”🦔💪Image attachmentImage attachment+Image attachment

Podsumowanie działań z realizacja kolejnego projektu w naszym przedszkolu - „Mały Miś w świecie w wielkiej literatury”, to międzynarodowy projekt edukacyjny, którego głównym celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa. Realizacja, zaprojektowanych w jego ramach modułów, sprzyja kształceniu u dzieci kompetencji kluczowych tj. najważniejszych umiejętności, wiedzy i postaw.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Do realizacji modułu - Czytamy razem z małym misiem - zaprosiliśmy p. dyrektor Annę Jagiełło oraz chętnych rodziców - dziękujemy za pomoc w realizacji zadań projektowych 🧸Image attachmentImage attachment+Image attachment

W roku szkolnym 2023/2024 nasze przedszkole brało udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ALFABET LOGOPEDYCZNY.
Jego głównym celem jest dbanie o właściwą stymulację rozwoju mowy.
Cele szczegółowe projektu:
podniesienie sprawności aparatu artykulacyjnego,
usprawnianie aparatu oddechowego,
poszerzanie słownictwa czynnego i biernego,
ćwiczenie umiejętności rozumienia, uwagi słuchowej oraz koncentracji na wykonywanym zadaniu,
rozwijanie słuchu fonematycznego, poczucia rytmu,
podnoszenie sprawności w zakresie motoryki,
... Zobacz więcejZobacz mniej

Jego głównym celem jest dbanie o właściwą stymulację rozwoju mowy.
Cele szczegółowe projektu:
podniesienie sprawności aparatu artykulacyjnego,
usprawnianie aparatu oddechowego,
poszerzanie słownictwa czynnego i biernego,
rozwijanie słuchu fonematycznego, poczucia rytmu,
podnoszenie sprawności w zakresie motoryki,
doskonalenie percepcji i pamięci słuchowej, kształcenie wrażliwości słuchowej.😀🐠👍Image attachmentImage attachment+Image attachment

W ubiegły piątek nasze Jeżyki, Kropeli i Rybki wybrały się na wycieczkę do Lublina🦔💧🐠
... Zobacz więcejZobacz mniej

Wycieczkowicze obejrzały spektakl w teatrze muzycznym pt. „ Pinokio” oraz wybawiły się w sali zabaw😀Image attachmentImage attachment+Image attachment

Move Week 2024 - Europejski Tydzień Ruchu w naszym przedszkolu 🥅⚽️⛹️🚴‍♀️🏐🥋

#FindYourMOVE #NowWeMove #MoveWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024
NowWeMove Piekiełko Przykwa Dęblińska Szkoła Taekwon-do

Move Week 2024 - Europejski Tydzień Ruchu w naszym przedszkolu 🥅⚽️⛹️🚴‍♀️🏐🥋

#FindYourMOVE #NowWeMove #MOVEWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024
NowWeMove Piekiełko Przykwa Dęblińska Szkoła Taekwon-doImage attachmentImage attachment+Image attachment

1 KomentarzComment on Facebook

Działo się u Was 🥰 Tak trzymać!

Przedszkolny Dzień Dziecka 👧 😀🙂 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Przedszkolny Dzień Dziecka 👧 😀🙂Image attachmentImage attachment+Image attachment

Wycieczka do Manufaktura Smaku i Zabawy ☀️🐝 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Wycieczka do Manufaktura Smaku i Zabawy ☀️🐝Image attachmentImage attachment+Image attachment